درباره ما

خرید لوازم الکتریکی از خیابان لاله‌زار طرفداران بسیاری دارد، این بدان خاطر است که در لاله‌زار شما می توانید همه نوع کالای الکتریکی، برقی، روشنایی، سیم و کابل، مناسب برای مصارف خانگی و صنعتی را خرید نمایید.

اما دسترسی به لاله زار برای هموطنان ساکن در شهرستان ها به دشواری و با هزینه زیاد امکان پذیر خواهد بود، همچنین به خاطر قرار گرفتن خیابان لاله‌زار در محدوده طرح ترافیک تهران و نبود جای پارک و محدودیت ساعات کار فروشگاهای این خیابان، بسیاری از همشهریان تهرانی امکان مراجعه حضوری را ندارند. علاوه بر این خرید لوازم الکتریکی نیاز به اطلاعات فنی دارد و بسیاری از مواقع خریدار مجبور می شود بعد از خرید، مجددا با مراجعه به لاله‌زار، کالای خریداری شده را تعویض نماید. از همین روی فروشگاه اینترنتی پخش لاله‌زار با در نظر گرفتن تمام مشکلات مراجعه حضوری، تلاش کرده، با ایجاد بستری آنلاین، ضمن بر طرف کردن این مشکلات، تجربه خرید در آرامش را برای شما فراهم آورد.

فروشگاه اینترنتی پخش لاله زار با طیف گسترده ای از محصولات و با وجود امکانات متعدد برای مقایسه کالا ها، مشاهده ویژگی های هر کالا و نمایش بروز قیمت ها این فرصت را برای خریداران ایجاد می کند، تا با خیالی آسوده بتوانند با دقت از میان صد ها محصول الکتریکی موجود در سایت پخش لاله زار، محصول مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت، به صورت آنلاین خرید نمایند.

پخش لاله زار با ایجاد شبکه توزیع منظم، ارسال کالا برای تمامی شهرها و روستاهای ایران را با سرعت و دقت انجام می دهد. اگر برای مصرف خانگی و در تعداد محدود و یا برای مصارف صنعتی و ساختمانی و در تعداد زیاد نیاز به کالاهای الکتریکی دارید، فقط کافیست سفارش خود را ثبت نمایید. همکاران ما در شبکه توزیع با پردازش سریع سفارش ها، کالا ها را در بسته بندی های ایمن و به سرعت برای شما ارسال خواهند کرد.

اگر برای خرید کالای الکتریکی نیاز به مشاوره دارید و یا می خواهید با همکاران ما در تماس باشید، می توانید از طریق قسمت تماس با ما پخش لاله‌زار با همکاران ما تماس بر قرار نمایید.