پارت الکتریک

پارت

محصولات پارت الکتریک

پارت الکتریک تولید کننده انواع محصولات الکتریکی، نور و روشنایی و تجهیزات برق خانگی و ساختمانی می باشد. شرکت پارت الکتریک در سال 1364 با هدف تامین محصولات الکتریکی مورد نیاز کشور شروع به فعالیت نموده و ربع قرن فعالیت مستمر این شرکت نشان دهنده رضایت مصرف کنندگان از محصولات پارت الکتریک می باشد. از میان بیش از 124 محصول این شرکت که در حال حاظر بر روی سایت پخش لاله زار در حال فروش می باشد، لیست محصولات پارت الکتریک که دارای طرفداران بیشتری است شامل چند راهی برق پارت الکتریک، محافظ ولتاژ پارت الکتریک، هواکش، پریز و کلید می باشد.

فروشگاه اینترنتی پخش لاله زار یکی از نمایندگی های شرکت پارت الکتریک است، که فروش آنلاین محصولات آن را بر عهده دارد. می توانید لیست کامل محصولات و لیست قیمت به روز محصولات پارت الکتریک را در این صفحه مشاهده نمایید. 

محصولات پارت الکتریک به طور کلی دارای کاربری خانگی و صنعتی است. در میان محصولات خانگی پارت الکتریک می توان به انواع کلید، پریز درب دار با مغزی سرامیکی اشاره کرد. هواکش های پر قدرت و با دوام، مناسب برای آشپز خانه و سرویس بهداشتی و محیط های بسته و چند راهی و محافظ ولتاژ برق دو، سه، چهار و شش خانه با کابل های کوتاه و بلند از دیگر محصولات پارت الکتریک می باشد. در برخی از محافظ ها برای افزایش ایمنی و جلوگیری از برق گرفتی از ارت استفاده شده است.

شرکت پارت الکتریک با نرخ ۳ قلم مرجوعی در هر ۱۰.۰۰۰ محصول فروش رفته، دارای سطح کیفی‌ فرایند تولید ۴.۹۳ سیگما است. آزمایشگاه کنترل کیفیت این شرکت به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد ملی ایران با استفاده از دستگاه های مخصوص کنترل کیفیت، به عنوان مرجعی جهت بررسی کیفیت تولیدات کارخانه ها و اعطای گواهینامه های اجباری و اختیاری سازمان استاندارد ملی ایران می باشد.

 

محصولات پرفروش