سوالات متداول

مشتریان در هنگام ثبت سفارش و خرید از سایت عموما با برخی سوالات مواجه می شوند که در ادامه تعدادی از پرتکرار ترین سوالاتی که تیم پشتیبانی پخش لاله زار با آنها مواجه است را به همراه پاسخ برای شما آورده‌ایم.

فروشگاه اینترنتی پخش لاله‌زار متعلق به نیروژی لاله زار با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنعت برق ایران می باشد که در حال طی کردن مراحل اخذ نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی پس از آنکه محل آدرس دفتر و شماره های تلفن آن توسط کارشناسان نماد اعتماد و اداره پست تایید شود به وب سایت ها تعلق می گیرد. همچنین مشتریان عزیز از طریق صفحه تماس با ما سایت می توانند اطلاعات کامل فروشگاه را مشاهده نمایند.

برای ثبت سفارش و پرداخت هزینه لازم است وارد حساب کاربری خود در سایت پخش لاله زار شوید. در صورتی که هنوز حساب کاربری خود را ایجاد نکرده اید از طریق اینجا نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نمایید.

برای ثبت سفارش و خرید محصول در سایت پخش لاله زار می توانید به دو صورت اقدام نمایید.

1- به صورت آنلاین درخواست خود را در سایت پخش لاله زار ثبت نمایید.

2- از طریق تماس با همکاران ما در واحد فروش سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

روش پرداخت سفارش های ثبت شده در پخش لاله زار به دو صورت می باشد.

1- مشتریانی که سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت می نمایند در انتها با مراجعه به سبد خرید و کلیک بر روی دکمه تسویه حساب می توانند به صورت آنلاین مبلغ سفارش را پرداخت کنند.

2- مشتریانی که به صورت تلفنی اقدام به ثبت سفارش می کنند باید مبلغ سفارش را به شماره حسابی که کارشناس فروش به ایشان می دهد پرداخت نمایند.

مشتریان تا قبل از ارسال کالا می توانند از طریق تماس با همکاران ما هرگونه درخواست تغییر و لغو سفارش را به صورت تلفنی اعلام نمایند و در صورت واریز وجه مبلغ پرداختی توسط مشتری به طور کامل به ایشان عودت خواهد شد.

در صورتی که کالا برای مشتری ارسال نشده باشد و کالا به صورت سفارشی مختص مشتری تولید نشده باشد طی 1 الی 3 روز کاری تمام یا بخشی از هزینه واریزی بنا بر نظر کارشناس مربوطه به مشتری عودت داده خواهد شد. در صورتی که در خواست لغو سفارش پس از ارسال کالا ثبت شود، سفارش مشتری مشمول گارانتی 7 روز ضمانت بازگشت کالا خواهد شد. شما می توانید قوانین مربوط به این گارانتی را از اینجا بخوانید.

ارسال کالا برای هموطنان تهرانی ساکن در یکی از مناطق 22 گانه شهر تهران در روز های کاری هفته حداکثر 3 ساعت بعد تکمیل سفارش و توسط پیک موتوری انجام خواهد گرفت.

ارسال کالا برای هموطنان ساکن در سایر شهر ها از طریق پست انجام می گیرد، ارسال از طریق پست تقریبا 4 روز کاری زمان می برد. در صورت نیاز به ارسال اکسپرس لطفا اینجا را مطالعه نمایید.

وارد حساب کاربری شده و در پیشخوان حساب کاربری بر روی گزینه سفارش ها کلیک نمایید تا آخرین وضعیت سفارش را مشاهده نمایید.

همچنین می توانید از طریق تماس با همکاران ما به صورت تلفنی وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایید.

برای رهگیری موقعیت مرسوله در اداره پست ابتدا کد مرسوله را از تیم پشتیبانی پخش لاله زار دریافت نموده سپس کد مرسوله را در سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست وارد کنید تا وضعیت مرسوله را مشاهده نمایید.